BİLGİ SAYFALARI

Hizmet &Servisler

Hizmet &Servisler

Hizmet &Servisler

Firmamız araç kiralama hizmetlerine ek hizmetler de sunmaktadır. Bu hizmetler; Şoförlü Kiralama, havalimanı transferi, yabancı dil bilen şoför, düğünlere özel araçlar, özel güvenlik, otobüs kiralama, midibüs kiralama, kişiye özel tur rotası, navigasyon ve bebek koltuğu.

Şoförlü Araç Kiralama

Dünyanın farklı noktalarından Trabzon'a ulaşan ya da Trabzon'un herhangi bir noktasından havalimanına rahatlıkla ulaşmak isteyen müşterilerine transfer hizmeti sunmaktadır. Firmamız, son model araçlar ve profesyonel şoförler ile müşterileri için en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Kişi sayısına göre özel araçlar kullanarak rahat bir transfer hizmetini garanti eder.

Şoförlü araç hizmeti isteyen kişi öncelikle rezervasyon yaptırıp, hizmet almak istediği yolcu sayısını tarafımıza bildirir. Bu bilgileri aldıktan sonra AL-SA Oto Kiralama, hizmet sırasında hiçbir problem çıkmaması için saatleri düzenler ve yolcu sayısına göre en uygun değer aracı belirler. Bu işlemlerden sonra AL-SA Oto Kiralama, müşterisini arayarak saat ve lokasyon hakkında müşterisine bilgilendirir.

Şoförlü araç kiralama fiyatlandırması, misafirlerimizin alınıp, teslim edileceklere noktalara ve yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. İsteğe göre VIP araçlar tahsis edilebilir. Şoförlü araç kiralama ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Filo Kiralama

AL-SA Oto Kiralama, şahıs ve firmalara aylık ve yıllık bazda filo kiralama hizmeti vermektedir. Seçilen araca ve kiralama dönemine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Uzun süreli kiralamalarda günlük 50 TL'den başlayan fiyatlarla filo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırma için lütfen iletişime geçiniz.

Havalimanı Transferi

AL-SA Oto Kiralama, dünyanın farklı noktalarından Trabzon'a ulaşan ya da havalimanına ulaşmak isteyen müşterilerine transfer hizmeti sunmaktadır. Firmamız, son model Araçlar ve profesyonel şoförler ile müşterileri için en uygun fiyatlarla Trabzon Havalimanı Transferi sunmaktadır. Kişi sayısına göre özel araçlar kullanarak rahat bir transfer hizmetini garanti eder.

Transfer hizmeti isteyen kişi öncelikle uçağın iniş ya da kalkış saatini tarafımıza bildirir. Ayrıca transfer edilmesi istenen yolcu sayısını da bildirmek zorundadır. Bu bilgileri aldıktan sonra AL-SA Oto Kiralama, transfer sırasında hiç bir problem çıkmaması için saatleri düzenler ve yolcu sayısına göre en uygun değer aracı belirler. Bu işlemlerden sonra AL-SA Oto Kiralama, müşterisini arayarak saat ve lokasyon hakkında müşterisini bilgilendirir. Yolcuya sadece huzurlu bir yolculuk kalır.

Havalimanı transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin alınıp, teslim edileceklere nokta ve yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Trabzon havalimanı transfer ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.